Metody platnosc supplies24.pl

Dopuszczalne rodzaje platnosci:

Upoważnienie polecenia zapłaty SEPA

Dokonajcie Państwo wygodnie płatności udzielając upoważnienia dot. polecenia zapłaty SEPA.

Udzielają nam Państwo upoważnienia dot. polecenia zapłaty SEPA na podstawie udostępnionych nam danych Państwa konta bankowego. Państwa zamówione towary (o ile są dostępne) zostaną natychmiast wysłane, a stosowna kwota zostanie pobrana w przeciągu 7 dni kalendarzowych z Państwa konta. Udzielone upoważnienie SEPA może zostać oczywiście w każdej chwili przez Państwa cofnięte.

Wskazówka: Możliwe jedynie w przypadku kont bankowych w Niemczech lub Austrii. W przypadku nowych klientów zastrzegamy możliwość odmówienia tego sposobu płatności.

Upoważnienie polecenia zapłaty SEPA

Płatność PayPal

Natychmiastowa i bezpieczna forma płatności PayPal.

Dane Państwa konta bankowego lub karty kredytowej są przechowywane jedynie przez PayPal i nie są przekazywane osobom trzecim. W trakcie procesu zamawiania, zostaną Państwo przekierowani na stronę PayPal. Zamówiony przez Państwa towar (o ile jest dostępny) zostanie wysłany natychmiast po dokonaniu płatności.

Płatność PayPal

Przelew

Wygodna forma płatności przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo potwierdzenie zamówienia, w którym podane będą dane naszego konta bankowego. Należną kwotę prosimy przelać na wskazany rachunek. Zamówiony przez Państwa towar (o ile będzie dostępny) zostanie przez nas wysłany zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.

Płatność kartą kredytową

Szybka i bezpieczna forma płatności przy użyciu karty kredytowej.

Dane Państwa karty kredytowej są przechowywane tylko w firmie obsługującej płatności i nie są przekazywane osobom trzecim. W trakcie procesu płatności będą Państwo musieli podać dane karty kredytowej aby dokonać zamówienia. Zamówiony przez Państwa towar (o ile jest dostępny) zostanie wysłany natychmiast po dokonaniu płatności.

Płatność kartą kredytową